Uygulama alanları

Hedefimiz mükemmelliktir. Ne fazlası ne azı. Bunun için tamamen ürünlerimize konsantre oluyoruz ve hedefimizi, profesyonel kullanıcılara mükemmel elektrikli el aletleri sunmak olarak belirliyoruz.
   
 • Marangoz

  Ahşap işleme ve Marangozlar

  Festool, her türlü ahşap işleme çalışmaları uzmanıdır. Testereleme, frezeleme, zımparalama veya rendeleme ve tabiî ki toz emme – Ahşap madde ile mutlak hassasiyette bir çalışma gerektiren tüm uygulamalar için Festool yıllardan beri test edilmiş ve onaylanmış kalitede, çok yönü optimum elektrikli el aletlerini sunmaktadır.
     
 • Ahşap işleri ve dülgerlik

  Marangozluk işlerinde çatılar, ahşap evler, merdivenler ve ön cepheler inşa edilir. Bu üretim aşamalarında Festool profesyonel takımları yanınızdadır. Testereleme, delme, vidalama, rendeleme, kalafatlama, kanal açma ve fazlası için Festool ahşap işlerindeki her kullanım için pratik şekilde en uygun çözümü sunmaktadır. Sağlam, güçlü ve verimli makineler – Gerekirse 18 Volt sistemde prizsiz ve kablosuz. Bu makineler çatı işleri, çatı yenileme, ahşap işleri, cephe sistemleri veya merdiven imalatı gibi alanlarda ortaya çıkan tüm gereksinimleri karşılamak üzere tasarlanmıştır.
  Festool Dülgerlik
 • Boyacı

  Kusursuz yüzeyler için hızlı zımparalamadan mükemmel yüzey hazırlamaya kadar. Yenileme veya alçıpan, ısı yalıtımı veya montaj, Festool boyacılara yönelik tüm çalışmalarda en yüksek kalitedeki doğru takımları sunmaktadır. Bunun için daha fazla verim sağlayan mükemmel uyumlu sistem aksesuarları ve yüksek kalitede zımpara malzemeleri. Festool çözümleri ile zamandan, paradan ve tozdan tasarruf ederek nasıl çalışabileceğinizi keşfedin.

 • Yenileme ve Tadilat

  Zorlu yenileme, tadilat ve modernleştirme çalışmaları mı yapmanız gerekiyor? Festool'da ihtiyacınız olan elektrikli el aletlerini bulabilirsiniz: Gerçekten zorlu koşullara yönelik özel çözümler, bina yapımında çalışan profesyoneller için: Hızlı zımparalama için yenileme frezeleri, dayanıklı ve ergonomik karıştırıcılar veya hassas fayans ve doğal taş kesimlerinde kullanılan kesme sistemleri. Her uygulamaya uygun çözüm sunan mükemmel uyumlu aksesuarlar ve tozsuz ve sağlıklı çalışmayı mümkün kılan taşınabilir toz emme sistemleri.

 • Festool Otomotiv

  Otomotiv

  Festool otomotiv sistemleri karoseri ve boya çalışmalarına katkıda bulunur ve bireysel kazanç noktasının "Karlılık bölgesi" elde edilmesini sağlar. Bunun için belirleyici 4 faktör mevcuttur: Zaman tasarrufu, Para tasarrufu, Sağlık koruma ve Verimlilik artışı.