Ahşap işleri ve dülgerlik için takımlar

Ahşap işleri ve dülgerlik için takımlar

Marangozluk işlerinde çatılar, ahşap evler, merdivenler ve ön cepheler inşa edilir. Bütün bu çalışmalarda Festool profesyonel takımları yanınızdadır. Testereleme, delme, vidalama, rendeleme, kalafatlama, kanal açma ve fazlası için Festool ahşap işlerindeki her kullanım için pratik şekilde en uygun çözümü sunmaktadır. Sağlam, güçlü ve verimli makineler – Gerekirse 18 Volt sistemde prizsiz ve kablosuz. Bu makineler çatı işleri, çatı yenileme, ahşap işleri, cephe sistemleri veya merdiven imalatı gibi alanlarda ortaya çıkan tüm gereksinimleri karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Ürünlere

Sizin için düşünüldü. Sizin için yapıldı.

Ahşap işler için alet sistemimiz

Gelenekten. Geleceğe.

Üstelik baştan sona bir sistem içinde.
Profesyonel aletler geliştiriyoruz. Her zaman. Bunu yaparken de kaliteye ve güvenilirliğe büyük önem veriyoruz. Ve yenilikçi fikirlere. Yani ahşapta testereleme, delme ve vidalama işlerini daha verimli kılacak ayrıntılar. Aynı zamanda çalışma konforunu yükseltmek. Örneğin akü ve kablo varyantları, profesyonel aksesuarlar ve uygulama tabanlı taşınabilir toz emme sistemleri. Hepsi birbiri ile uyumlu. Üstelik sistemli. Sistemli bir ahşap çalışması için.

İyi bir işbirliği yapmak üzere

Marangoz işlerinde kullanılan Festool sistemi.

Çatı işleri
Verimli çalışma, müşteriye özel imalat, atölyede ön imalat, şantiyede adaptasyon, kalasları işleme, ahşap bağlantıları, muylu deliklerini hassas şekilde kesme, tam doğru ölçü ile frezeleme. Güçlü ve çok fonksiyonlu aletler.

Tablalı tezgah PRECISIO CS 70
Gönye kesme KAPEX KS 120 
Akülü vidalama DWC 18-2500
Matkap DR 20
Dübel frezesi DOMINO XL DF 700

Ahşap işleri
Mükemmel şekilde hazırlıklı olma, prizden bağımsız çalışma, görüş alanı düşük olduğunda dahi, dar yerlerde, pencere ve kapı bağlantıları, kalas sabitleme, vidalama 8 x 300 mm. Yüksek verimlilik ve süreklilik özelliğine sahip sağlam aletler.

Çatı yenileme
Mobilite, tozsuz ortamda çalışma, tam doğru ölçü ile çalışma, çatı yalıtımı, ahşap elyaflı yalıtım plakaları, ekolojik malzemeler, temiz çalışma ortamı, ısı köprülerinin engellenmesi, hassas kesim. Hafif fakat güçlü aletler. Entegre taşınabilir toz emme sistemleri.

Cephe sistemleri
Yaratıcılık, dış cephe evin kimliğini sergiler, alüminyum kompozit malzeme, melamin reçine, elyaf takviyeli çimento, ahşap kalıp, pencere boşluğuna adaptasyon, köşe bağlantıları düzgün şekilde işlenmiş, vidalama, yüksek kaliteli ve mükemmel sonuç almaya yarayan aletler.

Merdiven imalatı
Yenilikçi olma, özel imalat, ahşap merdiven, düz merdivenler, helezoni merdivenler, kaba kesim, basamak frezeleme, delik delme, mükemmel yüzey kalitesi, alet ve aksesuarlar sistem içinde.

  • Videolar

    Burada ahşap işlerine ve dülgerliğe yönelik tüm videoları bulabilirsiniz. İyi araştırmalar dileriz! Ayrıntılı bilgi
İndirmeler