Tipik Festool

Sağlam, güçlü ve verimli, bu özellikler "Tipik Festool"u tanımlayan özellikler ve marangozların Festool'u uzun ömürlü ve sağlam oluşuna güvenme sebebidir.
- Lütfen seçiniz -

Hırslı

İyi bizim için hiçbir zaman yeterli değildir

Bir şeyi mükemmel yapma ve kusursuz kalite ile üretme hırsı. Bu, tipik bir Festool özelliğidir. Ayrıca, dünyada pazar lideri ve gizli şampiyonları bünyesinde barındıran bir firma olarak yerel standardımızdır. Her zaman farklı ürün ve hizmetlere yönelik dayanıklılığı ve en yüksek kalite standartlarını hedeflemekteyiz.Başarı Hikayemiz

Aile şirketi

Gelenek şart. Aile bağları.

Geleneksel bir aile şirketi olarak kültürel bağlara, yüksek düzeyde tutkuya, kalıcı başarıya, çalışanlarımıza değer vermeye ve şirket içi "birlik duygusuna" dayalı bir şirket kültürünü benimsemiş durumdayız. 2700 Festool çalışanından her birini Festool ailesinin bir parçası olarak görüyoruz.

Soldaki resimde: Barbara Austel, şirket ortağı ve şirket kurucusu Gottlieb Stoll'un ve Berta Stoll'un torunu

Festool aile şirketi
Kullanıcı odaklı

Kullanıcı odaklı

Uzmanlarımızın çalışmalarını en ince ayrıntısına kadar anlıyoruz.

Uygulama ve eğitim alanında çalışan tecrübeli esnaflar - ticarette deneyimli profesyoneller bizimle. Başta yeni ürünlerin geliştirilmesi olmak üzere tüm süreçlerde yer alıyorlar. Özel üretim makinelerimiz: Ergonomik, hafif, kullanımı kolay, güçlü, son derece sağlam ve güvenilir. Bu, işi daha rahat, az stresli ve öncekine göre daha hızlı yapmasını sağlar.

Uzmanlaşmış

En zorlu taleplere cevap veren aletler

Kerestecilik, marangozluk, boya ve yenileme işlerinin yanı sıra boya hazırlığı ve finiş konularında uzmanlaşmış konumdayız. Bu alanlardaki gereksinimleri çok iyi biliyoruz. Sonuç olarak makineler, aksesuarlar ve servis hizmetlerimizi; profesyonel kullanıcıların taleplerini karşılayacak şekilde uyumlu hale getirmek için çabalıyoruz.

Uygulama alanlarımız

Festool SERVICE

Ödün vermeden performans.
Siz ve aletiniz için doğrudan, pratik ve kapsamlı servis. Mükemmel aletlere ek olarak, olağanüstü kalitede hizmetler de sunuyoruz. Festool'da memnuniyetiniz ve güveniniz için her şeyi yapıyoruz. Çünkü sadece siz mutlu olduğunuzda biz de mutluyuz.
Ayrıntılı bilgi

Sorumlu

Çevre için bizim sorumluluğumuz

Çevre koruma değerlerimizin önemli bir bileşenidir.Bizim çevre vizyonu
 • Firma geçmişi

  90 yıllık firma geçmişimiz ile gurur duyuyoruz. Aynı zamanda sürekli ileriye bakıyor ve sürekli geleceğe ayak uyduracak geliştirmeler yapıyoruz. Bu sayede dünyamızı giderek birbirine yaklaştırmayı hedefliyoruz.

  Firma geçmişi için
 • Uygulama alanları

  Uygulama alanları

  Ahşap yapımı, marangozluk, boyacılık ve tadilat ile boyama ön hazırlığı ve finiş konularında uzman bir işletme konumundayız. Tutkumuz mükemmellik. Ne fazlası ne azı. 

  Uygulama alanlarını keşfedin
 • Festool Grup İşleri

  İş ve Kariyer

  Personel alanına yönelik tüm bilgileri Festool Group kariyer sayfasında bulabilirsiniz.

  Ayrıntılı Bilgi