Uygulama alanları

Tesviye ve tadilat çalışmaları için tasarlanmış Festool sistemi

 • Banyo tadilatı

  Festool aletleri, zahmetli banyo tadilat çalışmaları kapsamında müşterilerinizin bu çalışmalardan olumsuz şekilde etkilenmelerini önler ve aynı zamanda verimli ve yorulmadan çalışmayı destekleyerek iyi sonuç almanızı sağlar.
  Örneğin yenileme freze bıçağı ile eski kaplamaların çok hızlı ve güçlü şekilde kazınması. Her uygulama çözümünde tozsuz ortamda ve sağlıklı çalışmayı mümkün eden uygun sistemler sunulur.

 • Alçıpan uygulamaları

  Festool el aletleri projeye özel alçıpan uygulamaları için gerçek hızlı çözümdür. DURADRIVE alçıpan vidalama makinesinin örneğin Start-Stop fonksiyonu gibi yenilikçi detayları, zamandan tasarruf sağlayan seri vidalamayı mümkün kılar ve akü şarjı başına daha yüksek vidalama performansı elde edilir. Veya akıllı geçme sistemine sahip uzun boyunlu zımpara makinesi PLANEX ile donanım değiştirme süresi kısalır ve makine oda yüksekliğine hızlı şekilde adapte edilir.

 • Dış cephe

  Zemin kat, 1. kat, 2. kat – 18 Volt sistemi burada tüm gücünü gösterir. En önemli parçayı kömür fırçasız EC-TEC motorları oluşturur. Bu motorlar ile yorulmadan çalışmayı mümkün kılan çok kompakt ve hafif aletler geliştirilebilir.
  Aynı zamanda aşınma olmadan çalışır ve akıllı elektronik güç regülasyonu sayesinde akü şarjı başına daha yüksek delik delme ve vidalama performansı elde edilir.

 • Zemin işleme

  Odanın tabanı oda konseptinin bir parçasıdır. Odanın etkisinin yanında şu da önemlidir: Fonksiyonel ve dayanıklı olmalıdır. İlk günden itibaren uzun yıllar boyunca dayanıklı. El aletlerimizi bu prensibe göre geliştiriyoruz.

Bir bakışta tüm aletler

Bir uygulama alanı seçin
tümü
Banyo tadilatı
Alçıpan uygulamaları
Dış cephe
Zemin işleme
YENI!
Elmaslı zemin taşlama
RENOFIX RG 130
YENI!
Elmas kesme sistemi
DSC-AG 125
Karıştırıcı
MX 1000
YENI!
Mobil toz çekicisi
CLEANTEC CTM/CTL 36 E AC HD
YENI!
Elmas kesme sistemi
DSC-AG 125 FH
YENI!
Alçıpan vidalama
DURADRIVE DWC 18-4500
YENI!
Akülü VECTURO
OSC 18
YENI!
Akülü kırıcı delici
BHC 18
YENI!
Uzun boyunlu zımpara
makinesi
PLANEX LHS 225
YENI!
Uzun boyunlu zımpara
makinesi
PLANEX easy
YENI!
Akülü darbeli vidalama matkap
QUADRIVE PDC 18/4
YENI!
Pala testere
UNIVERS SSU 200
YENI!
Sunta kesme testeresi
TS 55 R
YENI!
Tablalı tezgah
PRECISIO CS 50
YENI!
Gönye kesme
KAPEX KS 60
KAPEX KS 60

1) *Toz çekme kapasitesi kapalı durumda en az yüzde 95'dir. Kaynak: Festool test laboratuvarı